Foppapedretti — унікакльні італійські товари для дому відтепер в Україні!

Ласкаво просимо в перший на території України інтернет-магазин італійських товарів для дому! Вашій увазі пропонується широкий вибір унікальних трансформерів для дому від Foppapedretti: прасувальні дошки, сушарки для білизни, драбини та інші високоякісні і надійні товари італійського виробництва, основним матеріалом яких є натуральний бук. Термін служби продукції Фоппапедретті досягає 25 років.

  «Ми віримо в якість, у цінності, які незмінні протягом багатьох років. Ми віримо в силу ідей, які спрощують повсякденне життя »,   девиз Фоппапедретти.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити італійські товари-трансформери:  ГЛАДИЛЬНІ ДОШКИ, СУШАРКИ ДЛЯ БІЛИЗНИ, ДРАБИНИ, ВІШАЛКИ, ТУМБИ ДЛЯ ВЗУТТЯ, СЕРВІРУВАЛЬНІ СТОЛИКИ, а також ексклюзивні ПОДАРУНКОВІ НАБОРИ. Побачити і протестувати товари Foppapedretti можна в наших магазинах, більш детально — У розділі контакти.

12 причин купити унікальні товари для дому Foppapedretti:

1) Винайдено і виготовляється в Італії з 1946 р.
2) Перша гладилка і сушарка Foppapedretti були виготовлені у 1978 році.
3) Всі товари Foppapedretti виготовлені з любов'ю до Вашого дому.
4) Високоміцний матеріал — дерево бук.
5) Статусний зовнішній вигляд.
6) Ексклюзивный дизайн (вся продукція Foppapedretti запатентована).
7) Тривалість експлуатації (фабрика заявляє про більш ніж 20 років у первозданному вигляді).
8) Функціональність  — кожен товар для дому спроектований з урахуванням максимально зручного використання і компактного зберігання.
9) Екологічність  — всі товари пофарбовані еко-водоемульсійними фарбами, безпечними для Вас і Ваших дітей.
10) Економічність вартість продукції Фоппапедретті себе виправдовує, термін служби 20 і більше років. Фабрика заявляє: "Домогосподарки Італії купують Фоппапедретті 1 раз і на все життя".
11) Бренд Фоппапедретті  в рейтингу впізнаваності торгових марок займає 3-е місце після Феррарі (1-е місце) і пармезану (2-е місце). В італійському рейтингу три бренду розмістилися так: Foppapedretti —  співвідношення 99,16, після Феррарі (Ferrari —  99,91) і пармезану (Parmigiano Reggiano - 99,44) —  дані маркетингового дослідження Young & Rubicam. У кожній італійській родині знайомі з Foppapedretti.

​Експозиція Foppapedretti на найбільшій у світі выставці товарів для дому Ambiente Frankfurt, лютий 2015:

Экспозиция Foppapedretti на выставке товаров для дома Ambiente Frankfurt 2015 Уникальные товары Foppapedretti на выставке товаров для дома Ambiente Frankfurt 2015

Інформація про виробника Foppapedretti:

Переглянути всі товари Фоппапедретті: гладильні дошкисушарки для одягудрабинивішалкиподарункові набористолики сервірувальнітумби для взуття, меблі для дітей.