Гарантія на товари Foppapedretti. Умови повернення товару

Всі товари для дому Foppapedretti супроводжуються офіційною гарантією від виробника на термін від 1 до 12 місяців, залежно від обраного товару та сервісної політики Фабрики. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є товарний чек, рахунок-фактура або транспортна накладна, видана Вам під час покупки, або відправлена ​​електронною поштою.
При отриманні товару необхідно перевірити комплектацію товару та сам товар на відсутність дефектів. Усередині упаковки будь-якого продукту Фоппапедретті знаходиться паспорт на даний продукт, в ньому вказані технічні вимоги та характеристики.
ВАЖЛИВО! Відповідно до Законодавства, Ви можете повернути або обміняти товар, якщо він не експлуатувався, не має слідів користування та знаходиться у фабричній упаковці. Обов'язково збережіть коробку, пакувальний целофан, ярлики, етикетки, паспорт товару (гарантійний талон), інструкцію.

РЕКЛАМАЦІЇ
Якщо виникає гарантійний випадок, наша компанія несе витрати, пов'язані з доставкою товару або запасний деталі - ми оплачуємо зворотне пересилання та надсилаємо Вам новий товар або деталь.

Гарантія не розповсюджується на:
• природне зношування продукту під час експлуатації
• дефекти, отримані внаслідок надзвичайних подій та стихійних лих
• пошкодження через недотримання технічних вимог товару (перевищення допустимого навантаження, вплив кислот та рідин, механічні пошкодження через недбале поводження з товаром або використання товару не за призначенням)
• порушення кліматичних вимог (не дотримання вологості у приміщенні, не дотримання температурного режиму)

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
Відповідно до Закону про захист прав споживачів, Ви можете обміняти або повернути придбаний продукт протягом 14 днів від дати покупки. До обміну та повернення приймається товар тільки у фабричній упаковці, із збереженням товарного вигляду, а також гарантійного талону (паспорту товару), інструкції, етикеток та ярликів.
Обмін та повернення товару здійснюється в наших магазинах, або ж кур'єрською службою, у цьому випадку витрати на доставку несе Покупець.