Інформація про виробника Foppapedretti

Перші товари були створені у 1945 році молодим ремісником Еціо Фоппапедретті. Це були дерев'яні дитячі іграшки, і в 1946 році Еціо і його брат Тіто створили невелике виробництво, завдяки фінансовій підтримці їх мами, яка була вчителькою в школі. Вже через кілька років успішної реалізації своїх продуктів, прийшла ідея робити також і товари для дітей з масиву бука - столики, комоди. Компанія росла і в 1960-х стала відомим виробником дерев'яних іграшок для дітей і дитячих меблів з бука. Після успіху багатофункціональних дитячих товарів на ринку Італії, Енцо прийшла ідея виготовляти товари для дому.
первые деревянные игрушки Foppapedretti первые деревянные игрушки ручной работы Foppapedretti первые игрушки Foppapedretti, ручная работа 1950 год
Фотографії з музею Фоппапедретті - історичні іграшки, датовані 1950

Перші товари для дому-трансформери

На початку 1970-х років були вигадані перші драбини-трансформери. А перша сушарка для білизни Gulliver и прасувальна дошка Asso були створені в далекому 1985 році. Всі товари для будинку відразу ж полюбилися італійським домогосподаркам - ергономічність, функціональність і транспортабельність трансформерів просто вражали! З цих пір компанія Фоппапедретті стрімко набирає популярність.

У 1990-х компанія Foppapedretti стає найбільш відомим в Італії виробником товарів для дому. Матеріали, з яких вироблялися і виробляються товари - масив бука, з застосуванням ДСП ламінованого, багатошарової фанери, стали. Якість і екологічність - запорука успіху компанії. Паралельно розвивається напрямок Foppapedretti Technology (1999 рік) - це коляски, автокрісла, столики для годування, а також Foppapedretti Baby Collection - дерев'яні меблі для самих маленьких, а також унікальні ліжка-трансформери, які "ростуть разом з дитиною".

Конструкторське бюро Foppapedretti розробляє тільки трансформовані і довговічні продукти, термін служби яких перевищує 25 років. Улюблена фраза співробітників фабрики: "Домогосподарки Італії купують Фоппапедретті 1 раз і на все життя". Кожен продукт - запатентована, унікальність конструкції вражає! Драбини, гладилки, сушарки для білизни, столики, а також багато інших помічників по побуті, - кожна одиниця дійсно приголомшує функціональністю і значно спрощує Ваш повсякденний побут.
этапы производства в компании Foppapedretti
Виробничі етапи: 1) інженерна розробка, 2) штампування дерева, 3) обробка дерев'яних деталей, 4) фарбування водоемульсійними фарбами, 5) монтаж, 6) контроль якості, 7) упаковка, 8) відвантаження на склад

ГРУПА FOPPAPEDRETTI СЬОГОДНІ:

580 співробітників
60 000 м.кв площ на карті
110 000 м.кв. загальна площа офісних та виробничих приміщень
більше 50 млн. євро річний оборот

 
У нашому інтернет-магазині Ви можете купити італійські товари-трансформери:  ГЛАДИЛЬНІ ДОШКИСУШАРКИ ДЛЯ БІЛИЗНИДРАБИНИВІШАЛКИТУМБИ ДЛЯ ВЗУТТЯСЕРВІРУВАЛЬНІ СТОЛИКИ, а також ексклюзивні ПОДАРУНКОВІ НАБОРИ. Побачити і протестувати товари Foppapedretti можна в наших магазинах, більш детально — У розділі контакти.