Сушарка для білизни складна (сушка для одягу, трансформер, на колесах, багатоярусна сушарка) Super-Gulliver bianco Foppapedretti

Базовано на 0 відгуках.
Виробник Foppapedretti (Фоппапедретти)
Модель: SUPERGULLIVER bianco
Наявність:
Артикул: 9900420400
Колір: Білий
Розмір: В 189/104 | Г 122 | Д 174 см
Робоча довжина поверхні: 35 м
Захист від випадкового закриття: Є
Країна реєстрації бренда: Італія
Краіна-виробник товару: Італія
Тип: На підлогу
Кількість стрижнів/трубок: 52
Вага коробки: 9.00кг
Розмір коробки: 63x13x104см
Сушарка Супергуллівер - це збільшена версія сушіння Гулівер, в ній вдвічі збільшені відкидні крила а також доданий складний кронштейн для сушіння білизни на плічках. Сушіння для білизни Supergulliver - функціональне і надійне, легко переміщається на коліщатках.
Товщина алюмінієвих стрижнів для розвішування білизни дозволяє уникнути заломів на тканині, що значно спрощує процес прасування. Бічні та фронтальні «крила» – відкриваються в залежності від кількості речей, які необхідно висушити. Складаний кронштейн дозволяє розвішувати сорочки та сукні на плічках, забезпечуючи рівномірне висихання.
Сушарка для білизни "Foppapedretti - Supergulliver" - повністю складана. У складеному стані також пересувається на коліщатках.

Матеріали сушарки для білизни «Foppapedretti - Supergulliver»: Стійки виконані з алюмінію, пофарбованого в білий колір, цю сушарку можна використовувати на вулиці. Стрижні для розвішування білизни – являють собою алюмінієві трубки діаметром 7 мм, пофарбовані в білий колір. Коліщатка - пластик і нейлон.

Розміри у складеному вигляді (см): 104 | Г 63 | Д 14